Najpiękniejsze wspomnienia zawsze z Tobą

Bazując na setkach ślubów, których byliśmy częścią oraz wieloletnim doświadczeniu w tym temacie, sprawimy, że wspomnienia tego najpiękniejszego dnia w życiu będą z Wami już na zawsze. Zaufanie, którym obdarzają nas Młode Pary jest dla nas priorytetem, ale też dowodem na to, że to co robimy ma sens.

Vento Wedding

Poznaj nasz zespół!

Ciągły rozwój i podwyższanie wiedzy oraz umiejętności, a tym samym i oferowanych możliwości to główne motto, któremu jesteśmy wierni od samego początku.

Krzysztof Wentowski

Maciej Wentowski

Miłosz

TEAM

Indywidualny kontakt:

Każdy ślub i wesele to odrębna historia, którą traktujemy bardzo powaznie i dopasowujemy się do oczekiwań, osobowości i charakteru naszych klientów. Jeśli szukacie niestandardowych rozwiązań lub po prostu marzycie o pięknej pamiątce weselnej w postaci filmu, dobrze trafiliście! Zapraszamy do kontaktu.

Vento
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności
Close

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na Twoje pytania.

Telefon:
604 511 931

Email:
biuro@studio-vento.pl

 

Poznaj nas bliżej:
About